Hakkımızda

PeraMer Perakende Merkezleri Danışmanlık; AVM yatırımı yapan ve geliştiren gayrimenkul şirketlerine, inşaat şirketlerine, Alışveriş Merkezi kiralama, AVM yönetim ve yönetim danışmanlığı, pazar analizleri, arazi lokasyon geliştirme çalışmaları, gayrimenkul alım-satım, konularında hizmet vermektedir. 

PeraMer  Alışveriş Merkezi Kiralama ve Yönetim danışmanlığı ulusal ve uluslararası yatırımcılara, lokasyona, demografik yapıya uygun, yerli ve yabancı markaların doğru merkezlerde doğru konseptlerde yer almasını sağlamayı amaç edinmiştir.

PeraMer  Alışveriş Merkezi Kiralama ve Yönetim danışmanlığı çözüm odaklı ve şeffaf yaklaşımı ile bir çok alanda hizmet sunmaktadır:

  • Pazar analizi ve raporlama danışmanlığı
  • Proje geliştirme danışmanlığı
  • Optimum sektör-mix, shop-mix analizi
  • Alışveriş merkezi kiralama danışmanlığı
    Alışveriş merkezi lansman - açılış danışmanlığı
  • Alışveriş merkezi yönetim danışmanlığı
  • Alışveriş merkezi yatırım danışmanlığı

Sık Sorulan Sorular

Evet, hosting paketlerimizden yararlanmanız tamamiyle sizin tercihinize bırakılmıştır ve belirtilen sunucu özelliklerinin karşılanması takdirde istediğiz hosting veya sunucu hizmeti sağlayan firmalar ile çalışabilirsiniz.
Yazılımın çalışması için linux tabanlı bir sunucunun Php 5.4.x, Php 5.5.x sürümlerinde ve ioncube destekli olması yeterli olacaktır.
Evet, yazılım paketleri için ödediğiniz bedel tek seferliktir.
Emlak Sistemi detay sayfasından seçtiğiniz paketi bize bildirerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Hosting paketleri detay sayfasından seçtiğiniz paketi bize bildirerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Yazılımı satın aldıktan sonra siteniz kısa sürede kurulup aktive edilecektir.
Emlak Sistemi paketlerine hosting ve domain (alan adı) dahil değildir. Bunları isterseniz çeşitli firmalardan ya da bizden temin edebilirsiniz.
Evet, eğer bir web yazılım projeniz var ise bizim ile iletişime geçmeniz halinde sizin projelerinizide geliştirebiliriz.